Турнир: Копа Италия Стадион: Зрители:
90+5′

Край на мача!

87′

Напрежение в полето на Буфон, който се намесви решително при удар от близка дистанция, а после и играч на Юве подложи крак при силен удар!

82′

Петаня замени Гомес.

81′

Бардзали замени Бенатия.

80′

Жълт картон за Масиело.

76′

Бароу замени Кристанте.

75′

Толой получава жълт картон.

70′

Играчите на Ювентус са добре затворени, поради което съперникът им не може да организира голова атака от началото на второто полувреме.

63′

Бернардески замени Дъглас Коста.

58′

Играта е доста накъсана след близо четвърт час от началото на второто полувреме. Действията се развиват предимно в центъра на терена, където преобладават доста нарушения и грешни подавания от страна на играчите и на двата отбора.

52′

Аталанта тръгна доста атакуващо в първите минути на второто полувреме в търсене на изравнително попадение.

49′

Жълт картон за Киелини.

46′

Иличич заменя Корнелиус на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме!

41′

Игуаин успя да се отскубне от Хосе Луис Паломинов, но бившият защитник на Лудогорец успя да догони аржентинеца и да го затвори.

38′

Шанс за Матюиди, но ударът на футболиста на Ювентус е блокиран от играч на Аталанта.

28′

Шанс за втори гол на Игуаин, но негов удар от движение пред наказателното поле, минава на сантиметри над вратата.

25′

Домакините пропускат дузпата след страхотна намеса на Буфон! Гомес не успя да реализира от бялата точка!

Снимка 337351

24′

След справка със системата, съдията реши - дузпа за Аталанта!

22′

Домакините претендират за дузпа за игра с ръка на Бенатия! Играта е спряна, а съдията ще се консултира със системата за видеонаблюдение!

17′

Добра контраатака завърши с успоредно подаване по земя от десния фланг към Корнелиус, но Бенатия се намеси решително.

11′

Домакините успяха да изнесат играта в половината на съперника, след като бяха видимо сковани в началните минути на двубоя, и най-вече след ранния гол на Игуаин.

7′

Гостите от Ювентус са по-уверени в първите минути на срещата и се настаниха в половината на съперника.

3′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ЮВЕНТУС! Този път грешка няма! Гонсало Игуаин получи пас в удобна позиция фронтално срещу вратата, финтира защитник на домакините, и с удар с вътрешен фалц от точката на дузпата вкара за 1:0!

2′

Първата възможност за гол е в актива на Ювентус! Игуаин бе намерен отляво в наказателното поле, но ударът му срещна страничната греда след намеса на вратаря Бериша!

1′