Агентът на Адриано Жилмар Риналди реагира на непрестанните слухове, които разстройват бразилския национал. Последните вести от Бразилия твърдят, че причината за последната издънка на мощния таран е раздяла с приятелката му или парти на наркомафията.

"Адриано има личен проблем, няма нищо общо с наркотици. Той никога не е ползвал нелегални субстанции. Играчите в Интер се контролират постоянно и Адриано е готов да се подложи на тест за наркотици. Той си има недостатъци като всеки човек, но има качества, които мнозина нямат.

Периодът е труден за него, но не мога да кажа повече за ситуацията. Не смятам, че ще се завърне да играе в Бразилия. Ще се върна в Италия през юни, за да се опитаме да разрешим ситуацията за другия сезон. Най-вероятно ще остане в Интер, но ще видим", заяви Риналди пред "Глобоеспорте".