Интер продължи колебливото си представяне в последно време с разочароващо равенство 1:1 като гост на Салернитана. "Нерадзурите" имаха сериозно надмощие в мача и поведоха още в 6-та минута с гол на Робин Госенс.

След това възпитаниците на Симоне Индзаги направиха куп пропуски, а Николо Барела и Ромелу Лукаку удариха греди. Гийермо Очоа пък направи страхотни спасявания.

Ювентус - Интер 1:1 за Купата на Италия

Лукаку спаси Интер срещу Ювентус

Драма на полуфиналите

И така от нищото в 90-та минута Салернитана изравни с фамозен гол на Антонио Кандрева. Опитният полузащитник изненада Андре Онана с нещо средно между центриране и удар от дясното крило.

Така Интер записа шести пореден мач във всички турнири без победа и остава на 4-то място в класирането. "Нерадзурите" имат 51 точки, колкото и третият Милан, който довечера в 22.00 ч. посреща Емполи. Води Наполи със 71 точки, пред Лацио с 55. Салернитана е на 15-то място с 29.