Антонио Конте ще внесе няколко промени в състава си за мача с Лудогорец от 1/16-финалите на Лига Европа, съобщават италианските медии.

На вратата се очаква да започне Даниеле Падели, който е подложен на доста критики заради представянето си през последните 3 мача, в които трябваше да замести контузения Самир Ханданович.

Звездите на Интер няма да тренират на българска земя

Конте ще даде пресконференция на 19 февруари

Пред него ще действат Алесандро Бастони, Андреа Ранокия и Данило Д'Амброзио. В халфовата линия от първата минута ще започне Кристиан Ериксен, подпомаган от Борха Валеро и Матиас Весино.

Матиас Весино: Отиваме в България да победим

Уругваецът смята, че Интер ще победи Лудогорец

По фланговете се очаква да действат Кристиано Бираги и Виктор Моузес.

Атаката ще водят Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес, като се очаква Ромелу Лукаку да получи почивка, пише "Меридиан мач".

Контузени в състава на Конте са Себастиано Еспозито, Стефано Сенси и Роберто Галярдини. Мачът в Разград е в четвъртък от 19:55 часа.