Интер продължават да страта от липса на резултати, а само 4 кръга след старта на Серия "А" вече се говори за уволнение на треньора Лучано Спалети.

Вероятно това ще продължи и в следващите дни, тъй като днес "нерадзурите" допуснаха нова издънка в първенството. Завърналният се в елита отбор на Парма дойде, видя и победи насред Милано, тръгвайки си с 3 точки.

"Дуковете" стигнаха до минимален успех 1:0, дошъл в заключителния четвърт час на мача.

Въпреки териториалното си превъзходство домакините не успяха да стигнат до гол, макар че имаха възможности да се разпишат.

Вместо това Федерико Димарко го направи за гостите в 79-ата минута, вкарвайки по великолепен начин от дистанция единственото попадение в срещата.

Двата отбора имат по 4 точки, но Интер е с предимство в класирането заради по-добрата си голова разлика.

Интер - Парма 0:1

0:1 Димарко 79'