Отборът на Интер остава без победа от 13.01 насам. Тази вечер съставът отстъпи на собствен терен пред единайсеторката на Болоня, в мач от 22-ия кръг на Серия "А".

Регистрираният краен резултат беше 0:1, като автор на единственото попадение в срещата бе Федерико Сантандер.

Тимът на Спалети завърши наравно със Сасуоло, загуби от Торино, а през седмицата отпадна от Лацио в четвъртфиналите на Купата на Италия.

Добра оферта за Иван Перишич така и не е била получена в офисите на Интер

Перишич остава в Интер, добра оферта за него не е постъпвала

"Имахме някои проблеми с Шиме Върсалко, затова запълнихме дупката с привличането на Седрик Соареш"

Интер тази вечер бе без Кейта Балде, Шиме Върсалко и Борха Валеро, които са контузени, докато Матео Политано е наказан.

До последния възможен момент голямата въпросителна бе свързана с Иван Перишич. Хърватинът не криеше желанието си да напусне Милано и не бе играл от нулевото равенство със Сасуоло.

Днес обаче той бе титуляр. Но това с нищо не допринесе за успех, макар и частичен, за тима.

Антонио Конте за Интер: Чисти спекулации

"Със сигурност до лятото нямате ме видите в нито един клуб"

Интер изглеждаше вял и безидеен, докато съперникът опитваше интересни контраатаки при всяка възможна ситуация.

Именно при една такава, след 33 минути игра, Федерико Сантандер се оказа за трети път в мача в чудесна голова позиция и този път не сгреши. В предишните два случая защитниците на "нерадзурите" успяваха да се справят с предизвикателството, но този път отбраната на домакините капитулира.

Опитите на Интер да възстанови равенството не бяха успешни, което доведе до бурна реакция от страна на публиката след последния съдийски сигнал.

Освиркванията продължиха дълго, а лицето на Лучано Спалети сякаш казваше всичко...