Интер постигна най-изразителната си победа от началото на сезона. "Нерадзурите" разбиха с 6:0 Бреша в двубой от 29-ия кръг на Серия "А". Шестима играчи вкараха по един гол за победителите. Това бяха Ашли Йънг (5'), Алексис Санчес (20') от дузпа, Данило Д'Амброзио (45'), Роберто Галярдини (52'), Кристиан Ериксен (83') и Антонио Кандрева (88').

Йънг откри резултата още в 5-ата минута, засичайки подаване на Алексис. В 20-ата минута именно нападателят беше точен от дузпа, свирена за нарушение на Алеш Матею срещу Моузес.

В 45-ата минута "нерадзурите" стигнаха до трето попадение, след като Д'Амброзио с глава прати топката в противниковата мрежа след центриране на Йънг.

В 52-ата минута Санчес центрира от фаул, а Галярдини с глава се разписа за 4:0.

В 83-ата появилият се като смяна Лукаку пробва изстрел, Йоронен го изби, но Ериксен се справи с Масимилиано Мангравити и добута топката зад голлинията. Пет минути след това Кандрева оформи крайното 6:0 с удар по земята.