Един от най-впечатляващите голове, които ще видим през този сезон, падна в мача между Интер и Фрозиноне.

"Нерадзурите" спечелиха с 2:0 у дома и си върнаха първото място в Серия "А", а откриващото попадение на Федерико Димарко беше истински шедьовър.

Залцбург - Интер 0:1 в мач от Шампионската лига

Късен гол от дузпа класира Интер за елиминациите в Шампионската лига

Вижте подробности

В 43-тата минута левият халф-бек прехвърли вратаря от труден за осмисляне ъгъл - точно до тъчлинията в централната зона, на над 30 метра от вратата.

Топката описа перфектна парабола и стана неспасяема за Турати - 1:0.Интер бързо си реши мача в началото на втората част, когато Маркус Тюрам беше спънат за дузпа.

Хакан Чалханоглу спокойно покачи на 2:0 от бялата точка и победата на домакините вече не подлежеше на съмнение.

В Интер се цупят на Алегри

Треньорът на Ювентус ядоса колегите в Милано

Интер е лидер след 12-тия кръг с 31 т., следван от Ювентус с 29 и Милан с 23.Тимът на Симоне Индзаги вече има шест поредни победи във всички турнири.

Шампионът Наполи днес се издъни и загуби с 0:1 от Емполи у дома, заради което остана четвърти на 10 т. от върха.