Старши-треньорът на Хебър -Владимир Манчев, изрази радостта си от доброто представяне и победата с 2:1 срещу украинския Кривбас в контролна среща.

"Доволен съм от днешната проверка. Получи се плана ни за мача и единствено не съм доволен от допуснатия гол преди полувремето. Имаше разговор на висок тон, защото това е стара наша слабост.

Много съм доволен от подготовката. Искам да похваля играчите за тяхното старание и себераздаване. Възприемат идеите на треньорския щаб. Голяма част от заплануваното се получава. Днес създадохме положения, вкарахме два гола, владеехме добре топката. Това ме радва, но искам да изчистим и старите слабости и заспиванията в дадени моменти.

Чакаме един футболист, с когото в момента имаме преговори. Надяваме се да пристигне в следващите дни", завърши Манчев.