Старши-треньорът на Хебър - Владимир Манчев коментира домакинското равенство 1:1 срещу Берое в последния мач от 15-ия кръг на efbet Лига.

"Не победихме главно защото започнахме мача не така, както очаквахме. Допуснахме неточности, допуснахме Берое да ни създаде опасности в първите 15-20 минути. Това не влизаше в нашите планове. Това се дължи на липса на концентрация. След това се върнахме добре в мача. През второто полувреме целта ни беше да наситим средата на терена и да пресичахме дългите подавания към бързите футболисти в атака на Берое и мисля, че се получи до голяма степен и не развихме контараатаките и така точката е една.

Много съм доволен от това. Досега допускахме един гол да ни разколебае и да не можем да намерим своята игра. Доста неща опитваме да променяме в отбора и в начина, по който изглеждаме. Доволен съм, че играчите имат желание и искат да правят това, което тренираме през седмицата.

От днес започнаха строителните дейности на стадиона в Пазарджик, но колко ще продължат, не мога да кажа".

Хебър - Берое 1:1 в мач от efbet Лига

Хебър и Берое не подобриха положението си в efbet Лига след скучен хикс на националния стадион