Самоотлъчилият се от работното си място Юсуф Уатара се за­върна в отбора на Черноморец. Нацио­налът на Буркина Фасо имаше ангажи­мент с националния тим на своята страна, но забрави да хване полета за България, след контролата сре­щу Мароко (2:1).

Сво­еволието на напада­теля лиши „акулите" от острота в атаките в домакинския мач сре­щу Ботев (Пд), в кой­то бургазлии отстъпи­ха с 2:0. Уатара под­нови тренировки, но индивидуално.

Спо­ред вътрешна инфор­мация, той ще трябва да плати глоба в раз­мер на 2000 евро заради своеволието си. През зимата неговото закъснение за подго­товката беше много по-голямо и тогава той се раздели със сумата от 6000 евро.

С оплаквания след мача с Ботев (Пд) е Бруно Оливейра, кой­то е с навехнат гле­зен. На облекчен ре­жим тренира защит­никът Траян Траянов, който наскоро бе по­вален от вирус.