След двубоя Любимец - Черноморец (1:2) наставникът на победителите Димитър Димитров-Херо бе бесен на съдийските отсъждания на главния рефер Таско Тасков, като според него 11-метровият удар във вреда на отбора му е бил тенденциозен.

Според бургаския специалист това е явление, което се повтаря в поредица от мачове на "акулите", пише „Тема спорт".

"Въпреки победата, тя не дойде леко за нас. Тежкият терен е причина да изгубим свежестта си. Първата част създадохме редица положения и нацелихме напречната греда, но вместо да водим с 3-4 гола, след 2:0 инкасирахме попадение, което доведе до отпускане в редиците ни.

Според мен има тенденция срещу тима ни, защото в поредица от наши двубои реферите отсъждат спорни дузпи в наша вреда. И днес (б.а. - вчера) главният съдия Таско Тасков мисли повече от минута, преди да посочи бялата точка", ядосан бе Херо.