Локомотив (Горна Оряховица) разби столичния НСА с 35-17 в мач от седмия кръг на мъжкото хандбално първенство.

Чардафон елиминира Добруджа в осминафинал за хандбалната "Купа на България"

Пирин спечели гостуването си в Ловеч

Двата отбора играха бързо и динамично в спортна зала "Никола Петров". Още с първия съдийски сигнал домакините наложиха тотално надмощие и до средата на първото полувреме водеха с 8-4. Гостите не успяха да противодействат и се прибраха на почивката с пасив от десет гола 8-18.

През втората част на терена отново имаше само един отбор - Локомотив. Със здрава защита и бързи атаки "железничарите" започнаха да бележат гол след гол и да увеличават преднината.

Във временното класиране Локомотив (Горна Оряховица) заема петото място със 7 точки от 6 мача. НСА е на последно място без спечелена точка до момента в седем мача. Лидер е Локомотив (Варна) с 14 точки.