Индивидуалната надпревара при жените на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в испанския град Гуадалахара Невяна Владинова е 10-а в многобоя след първите два уреда и се класира за финала на обръч, а Катрин Тасева е 14-а във временното класиране.

Владинова изигра страхотно композицията си с обръч и с оценка от 17.900 точки намери място във финала на уреда в неделя.

На топка тя допусна грешка и беше оценена със 17.200 точки. Така със сбор от 35.100 точки българката е десета във временното класиране в многобоя.

Катрин Тасева игра без грешка на топка и получи 17.550 точки, но не обръч имаше неточности и беше оценена със 17.000 точки.

Със сбор от 34.550 точки тя се нареди на 14-то място. Лидерка в многобоя след първия ден е рускинята Маргарита Мамун с 38.450 точки.

След нея е сънародничката й Александра Солдатова с 38.200 точки, а третото място до момента заема Анна Ризатдинова (Украйна) със сбор от 37.650 точки. В събота вечерта е надпреварата на бухалки и лента при жените, където участват 35 гимнастички.