Българската гимнастичка - Невяна Владинова спечели златен медал на обръч в състезанието по художествена гимнастика в Минск.

Грацията ни се представи повече от блестящо - получи оценка от 18.850. Втора в класирането се нареди Александра Солдатова от Русия с 18.550, а третото място бе заето от Екатерина Галкина от Беларус с 18.200.

На топка Неви остана седма, докато другата ни представителка - Катрин Тасева се класира шеста.

Днес предстоят и финалите на бухалки и лента, като и двете ни гимнастички ще вземат участие.

Невяна Владинова и Катрин Тасева приключиха участието си в многобоя на Световната "чалъндж" купа в Минск

Въпреки допуснатите грешки, Неви и Катрин с добро класиране на Световната "чалъндж" купа в Минск