Меес заменя Ингвартсен.

Снимка 479791

Източник: Twitter

80′

ГООООЛ ЗА БАЙЕРН!!! Кимих центрира от корнер. Бенжамен Павар надскочи Андрих и с глава вкара за 0:2.

76′

Нов отличен шанс за Байерн!!! Гнабри проби през центъра и намери Коман отдясно. Френското крило с остър пас потърси Гнабри в наказателното поле, но германецът се размина на сантиметри с топката.

71′

Дейвис получи топката отляво и центрира в наказателното поле, където Мюлер стреля над вратата.

70′

Коман влиза на мястото на Горетцка.

Снимка 479792

69′

Уджа е заменен от Андерсон.

69′

Гентнер заменя Тримел.

51′

Жълт картон за Шлотербек.

48′

Шанс за Байерн! Мюлер намери Горетцка в наказателното поле. Халфът пое топката и нанесе удар, който мина покрай вратата.

45′

Начало на второто полувреме.

45+5′

Край на първата част.

45+4′

Мюлер с гръб застана добре и подаде към Павар. Французинът опита силен удар от границата на наказателното поле, но стреля в аут.

45+3′

Топката стигна до Уджа, който от удобна позиция можеше да нанесе удар, но топката излезе в корнер.

40′

Гоооол за БАЙЕРН!!!! Левандовски бележи от дузпа! Наказатеният удар бе отсъден за нарушение на Суботич срещу Горетцка.

Снимка 479793

37′

Жълт картон за Дейвис.

21′

Дейвис проби отляво и нанесе удар, който Гикевич блокира, след което топката бе изчистена.

17′

Гол на Байерн бе отменен, Горетцка свали топката с глава след центриране от корнер. Кълбото стигна до Гнабри, който с глава намери оставения сам пред вратата Мюлер, а нападателят от няколко метра откри резултата. Голът бе гледан на ВАР, след което бе отменен заради засада.

Снимка 479794

12′

Жълт картон за Ленц.

7′

Антъни Уджа получи извеждащ пас зад защитата на Байерн. Нигериецът не успя добре да овладее топката и нанесе удар, който мина над вратата.

3′

Удар на Левандовски от далечна дистанция срещна тялото на играч на Унион и излезе в корнер.

1′

6. Рийерсон

Байерн възобновява пътя към осма поредна титла в Бундеслигата с гостуване на Унион. Двубоят на "Старото лесничейство" започва в 19:00 часа.

През есента "баварците" срещнаха сериозни проблеми, но стигнаха до победа с 2:1 над днешния си опонент.

За Унион вероятността да изпадне е малка. Тимът се представя великолепно в дебютния си сезон в Първа Бундеслига и днес ще се опита да изненада хегемона в страната. Преди спирането на първенството берлинчани бяха в слаба форма и имаха едва 4 точки от 4 мача и отпадане за Купата.

Байерн ще задържи Перишич, ако цената му бъде намалена

В момента хърватинът е под наем на "Алианц Арена"

В същото време Байерн бе в отлична форма на всички три фронта, в които участва. Възпитаниците на Ханзи Флик нямат загуба в 14 официални мача, като само една среща - 0:0 с РБ (Лайпциг), не бе спечелена.

"Баварците" днес са без Коутиньо, Никлас Зюле, Корентен Толисо и Хави Мартинес, които се възстановяват от контузии.