Българският нападател на Ерцгебирге (Ауе) Димитър Рангелов попадна в идеалния отбор на кръга на Втора Бундеслига.

Бившият играч на Славия и Страсбург направи истински фурор срещу лидера Карлсруе в събота, като вкара и двата гола при равенстово 2:2 в мач от 32-ия кръг.

Първо Митко откри резултата в 23-ата минута, след като беше изведен сам срещу вратаря на гостите, а в 40-ата минита с техничен прехвърлящ удар покачи на 2:0. Карлсруе обаче стигна до точката след попадения на Кауфман в 75-ата и 88-ата минута.

В същото време бившият футболист на Литекс и настоящ на Кьолн Миливое Новакович също попадна в идеалния отбор на кръга. Словенският нападател се разписа на два пъти във вратата на Дуисбург в 41-ата и 83-ата при победата на като гост с 3:1.