Изиграха се първите 4 мача от 26-ия кръг на Втора Бундеслига.

В интересният мач тимът на Бохум, който е по-близо до зоната на изпадащите се наложи над борещия се за промоция Хайденхайм с 3:0. Антъни Лосила откри в резултата в 11-ата минута. Преди почивката Жорди Осей-Туту удвои, а през второто полувреме Силвер Ганвула направи реултата класически.

Бундеслигата: Футболът се рестартира с най-младото голямо първенство!

Шампионатът започва едва през 1963 година, но се радва на огромен зрителски интерес

Тимът на Ян Регенсбург губеше с 0:2 до 75 минута от Холщайн, но с голове на Себастиан Щолце и Андреас Алберс от дузпа в добавеното време успя да измъкне едната точка.

Резултати от първите 4 мача от 26-ия кръг на Втора Бундеслига:

Бохум - Хайденхайм 3:0

Ерзебирге (Ауе) - Зандхаизен 3:1

Ян Регенсбург - Холщайн (Кил) 2:2

Карлсруе - Дармщад 2:0

Снимка 479711

Начело в класирането е Арминия (Билефелд) с 51 точки, слдван от Щутгарт с 45 точки и Хамбургер с 44 точки. И трите тима играят своите срещи утре. Хайденхайм остана на четвърта позиция с 41 точки. На пето място е Ерзербирге с 37 пункта.

Последният в класирането Динамо (Дрезден) ще изчака за дебюта си след рестарта. В тима има заразени с корона вирус и първите две срещи на Динамо са отложени. Тимът е с 24 точки от 25 мача. На 17-а позиция Вехен с 25 точки, а на 16-а - Карлсруе 27 точки.

Утре от 14:30 часа ще се играят мачовете: