По изключитлено шокиращ начин бе прекратен двубоят между Санкт Паули и Шалке 04 в Бундеслигата. Двубоят спря да се играе в 87-ата минута, след като бесни ултраси на домакините от Санкт Паули удариха с бутилка в главата единия от страничните рефери.

Причина за огромния гняв бяха редица спорни ситуации. Шалке водеше с 2:0 с голове на Раул и Дракслер. При втория гол обаче остнаха съмнения за засада. С червени картони пък бяха изгонени Кала и Бартелс от тима на домакините.

Преди инцидентите играчите на Шалке бяха по-добрият тим на терена и заслужено водеха в резултата. В 26-ата минута Фарфан намери прекрасно Раул и той откри резултата.

В 66-ата минута отново Фарфан даде страхотен пас и Дракслер удвои преднината на гостите. Последваха минути на натиск на Санкт Паули, преди в 68-ата и 78-ата минути двама играчи на домакините да бъдат изгонени.

Това предизвика гнева на феновете, а един то тях метна пълна чаша с бира, която уцели страничния съдия и срещата бе прекратена.

В горното видео виждате кадри с инцидента, а в другото може да видите най-интересните моменти от мача преди неговото прекратяване.