Доброто представяне на Хановер продължава. След като само преди дни тимът от Долна Саксония разби Стандар в Лига Европа, сега съдбата на белгийците последва и Кьолн. Йановер спечели с категоричното 4:1 и се доближи само на точка от зоната, даваща право на участие в Лига Европа и през следващия сезон.

Домакините откриха още в 19-ата минута чрез Щиндл, който се възползва от подаване на Шлаудраф.  В самия край на първата част обаче Пецони съумя да изравни с глава.

В последния половин час обаче Хановер се развихри и набута цели три попадения. Първо Серено събори Рауш  и Шлаудраф реализира отсъдената дузпа.

До края на двубоя дошлият от Манчестър Юнайтед Маме Бирам Диуф набута два гола на „козлите"  и оформи крайното 4:1.