Чавдар Янков игра цял мач при победата на неговия Хановер с 1:0 при гостуването на шампиона Байерн (Мюнхен) в двубой от 11-тия кръг на немската Бундеслига.

Единственото попадение бе дело на унгареца Соболч Хусти 2 минути преди почивката след грешка на Мартин Демикелис.

Въпреки натиска на домакините през втората част, те не успяха да реализират попадение и Хановер отнесе трите точки.

В друг мач от кръга Арминия (Билефелд) и Херта (Берлин) заформиха зрелищен двубой, който завърши без победител – 2:2.

Зума откри резултата за домакините в 27-та минута, но в края на полувремето Жилберто изравни. Херта стигна до обрат чрез гола на Хименес в 58-та минута, но Кучера донесе точката за Арминия 15 мин. преди края.

С тази победа тимът на българина "изплува" от дъното и вече заема 15-то място с актив от 9 точки. Байерн пък ще има изключителна трудната задача да заличи пасива си от 6 точки след водача Вердер, ако иска отново да се поздрави с шампионската титла.