Отборът на Чавдар Янков Хановеr загуби гостуването си на Айнтрахт с 0:2 в двубой от 24-ия кръг. Националът на България записа пълни деветдесет минути, но така и не успя да помогне на тима си да избегне загубата. Головете за домакините отбелязаха Такахара в 58-ата минута и Турк в 74-ата минута.

С голове на Андрей Воронин, Паул Фрайер и Жуан отборът на Леверкузен разби у дома с 3:1 претендентът за шампионската титла Щутгарт. Украинецът се разписа в 19-ата минута след разбъркване в наказателното поле на "швабите". Три минути по-късно след центриране в пред врата на гостите най-съобразителен се оказа Фрайер, който направи 2:0.

В 61-ата минута Жуан сложи край на надеждите на гостите за обрат, като вкара трети гол за "аспирините". Почетното поадение за отбора на Щутгарт бе дело на Какау 15 минути преди края.