Байерн Мюнхен разпиля Аугсбург в мач от 26-ия кръг на Бундеслигата. "Баварците" се наложиха с 6:0 на стадион "Алианц Арена".

Шампионите тотално надиграха "малките братовчеди", откривайки резултата чрез Роберт Левандовски в 17-ата минута.

Томас Мюлер нацели два пъти една и съща греда, но малко след това най-после намери мрежата, постигайки третия си гол за сезона в първенството. Той бе точен в 36-ата минута.

Десетина минути след почивката Левандовски вкара втория си гол, за да запише и асистенция за Тиаго Алкантара, който нацели гредата по-късно преди смяната си. Към края Левандовски оформи своя хеттрик, а Мюлер вкара втория си гол за деня.