Турнир: Германия Бундеслига Стадион: Зрители:
90′

Край на мача.

89′

ГООООЛ ЗА БАЙЕРН!!! Второ попадение на Левандовски. Гнабри проби отдясно и намери поляка с успореден пас, който на празна врата вкара за 5:0.

83′

Гнабри нахлу в наказателното поле отдясно, справи се с Аканжи и върна към Левандовски, чийто удар бе неточен.

81′

Ренато Санчес заменя Томас Мюлер.

80′

Удар на Алаба от пряк свободен удар мина над вратата.

78′

Пропуск на Левандовски. Полякът засече центриране в наказателното поле, но прати топката над вратата.

76′

Горетцка заменя Мартинес.

Снимка 416645

Източник: Twitter

70′

Жълт картон за Левандовски.

70′

Жълт картон за Дилейни.

69′

Волф заменя Пишчек.

68′

Рибери влиза на мястото на Коман.

65′

Кимих блокира силен удар на Гьотце.

62′

Гьотце заменя Дауд.

Снимка 416635

52′

Гнабри бе оставен сам на далечната греда след центриране от корнер, но стреля над вратата.

46′

Юлиан Вайгл влиза на мястото на Загаду.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

43′

ГООООООООЛ ЗА БАЙЕРН!!!! Серж Гнабри бележи! Кошмарът за Дортмунд на "Алианц Арена" продължава. Мюлер получи топката отдясно и центрира в наказателното поле, където германският национал с глава направи Бюрки безпомощен за четвърти път в мача.

Снимка 416636

40′

Жълт картон за Дан-Аксел Загаду.

40′

ГООООООООООООООЛ ЗА БАЙЕРН!!! Хави Мартинес направи резултата класически. Защитата на Дортмунд отново заспа и позволи на Мюлер да нанесе удар от близка дистанция, който Бюрки изби. Топката стигна до испанския халф, който от около 40 метра с мощен удар намери левия ъгъл за 3:0.

39′

Удар на Хумелс с глава минава покрай вратата.

38′

Ново спасяване на Бюрки. Коман центрира отляво, Левандовски се измъкна от Диало и нанесе удар с глава от трудна позиция, но вратарят на гостите изби в корнер.

Снимка 416630

34′

Добра атака на Дортмунд завърши с центриране на Пишчек в наказателното поле, където Дилейни стреля с глава, топката срещна играч на Байерн и излезе в корнер.

31′

Спасяване на Бюрки! Тиаго центрира от корнер, Хумелс надскочи Загаду и насочи топката с глава към десния долен ъгъл, но швейцарският вратар изби в корнер. След неговото изпълнение Зюле стреля неточно.

25′

Голът на Леви е под номер 200 за него в Бундеслигата в 284-ия му мач.

Снимка 416628

24′

Нойер лови слаб удар на Пишчек извън наказателното поле.

19′

Левандовски получи топката в наказателното поле, справи се със Загаду и стреля по диагонала, но Бюрки успя да избие в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Томас Мюлер стреля с глава и топката срещна гредата.

17′

ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА БАЙЕРН!!!! Роберт Левандовски наказа бившия си отбор за пореден път. Полякът пресече пас на Загаду, отскубна се, преодоля вратаря и с удар от въздуха вкара за 2:0.

13′

Тиаго опита да изненада Бюрки от пряк свободен удар, но вратарят изби.

10′

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА БАЙЕРН!!! Матс Хумелс открива резултата. Бранителят надскочи Пишчек след центриране от корнер на Тиаго и с глава прати топката във вратата.

9′

Удар с глава на Левандовски минава високо над вратата.

7′

ГРЕДА!!! Махмуд Дауд пропусна отлична възможност да открие резултата. "Жълто-черните" организираха отлична атака. Бруун Ларсен намери Ройс отляво, който подаде към Дауд в наказателното поле. Ударът на халфа срещна страничната греда и излезе в аут.

3′

Претенции за дузпа на "баварците". Левандовски се измъкна от защитата и падна в наказателното поле след единоборство с Диало. Съдията даде сигнал играта да продължи.

2′

Хумелс отклони топката към далечната греда след центриране от корнер, но Гнабри не успя да засече кълбото.

1′