В последен мач от 18-ия кръг на Втора Бундеслига тимът на Алемания (Аахен) победи Карл Цайс (Йена) с 3:2 като гост.

Българският нападател Тодор Колев беше на терена през целия мач и се отчете с асистенция.

Домакините откриха резултата с попадение на Вернер в 17-ата минута. Бившият играч на Литекс Лауренцио Регекампф изравни в 29-ата минута. До почивката нови попадения не бяха реализирани.

През втората част натискът на домакините даде резултат и Шийд изведе отново Карл Цайс напред в резултата в 66-ата минута.

Лееман отново възстанови равенството в 74-ата минута след асистенция на Тодор Колев.

Срещата клонеше към заслужено равенство, но в 81-ата минута Кронтирис матира съпротивата на бранителите и вратаря на домакините  и донесе трите точки на Алемания.