Тулуза остана на крачка от класиране в Лига 1, след като спечели с 1:0 като гост реванша срещу Нант в плейофа за влизане/изпадане от елита, но това не бе достатъчно, след загубата с 1:2 в първия двубой.

Така общият резултат от двата мача е 2:2, но "канарчетата" остават в елита, заради повечето отбелязани голове на чужд терен, а Тулуза ще играе и през новия сезон в Лига 2.

Единственият гол в мача падна в 62-ата минута и негов автор бе Вакун Байо с глава след центриране на Амин Адил.

В края гостите завършиха в намален състав, тъй като Нейтън Нгуму извърши брутален фаул и получи директен червен картон в 87-ата минута. Неизползвана резерва за своя тим остана бившият футболист на Левски Стайн Спиерингс.