Пари Сен Жермен изглежда не може да се възстанови от oтпадането в Шампионската лига. Парижани загубиха като гост над Монако на "Луи II" с 0:3.

Въпреки че в предишния кръг те победиха Бордо с 3:0 (в мач, в който Лео Меси и Неймар бяха освирквани), това е третото поражение в последните пет мача от Лига 1 за ПСЖ и въпреки това те имат 15 -точково предимство пред Олимпик Марсилия.

С тези кошмарни резултати, бъдещето на Почетино начело на тима е твърде несигурно.

Манчестър Сити е "машина за пари"

"Гражданите" спечелиха най-много пари през миналия сезон

Катастрофата за ПСЖ започна в 25-ата минута, когато след страхотна асистенция на Юсуф Фофана, Уисам Бен Йедер отбеляза фантастичен гол за лидерство на "принцовете".

В 68-ата минута Кевин Холанд току-що влезе в играта, увеличено до 2:0.

В 84-ата минута Бен Йедер стреля от дузпа, Джанлуиджи Донарума спаси, но отбитият удар влезе за 3:0.