Пилотът на Ферари Фелипе Маса бе изключително доволен след като спечели квалификацията за място преди Гран при на Сингапур."Днес всичко бе перфектно. Колата се представи великолепно и се движеше с лекота по неравното трасе. Не допуснах и най-малката грешка в бързата си обиколка.
Знаех, че последната ми обиколка е много бърза и преди последния завой си казах: "намали", но не се сдържах и не го направих. Това беше най-хубавото чувство, което може да изпита едни пилот", коментира бразилецът. Световният шампион Кими Райконен бе доволен от третото си позиция в квалификациите.
"Доволен съм от третото място. Основното предизвикателство ще бъде топлото време и голямата влажност. Трасето е доста неравно, което е единственият минус на тази иначе добра за каране писта", коментира пилотът на Ферари.
"Заради технически проблем изпуснах прекрасна възможност да направя най-доброто си класиране за сезона. Загубих най-големият си шанс този сезон и не мога да не съм бесен", заяви пилотът на Рено Фернандо Алонсо
blue avalanche
на 28.09.2008 в 07:52:46 #1Маса си е запазил глупавите грешки за състезанието