Италианският гранд Ювентус е внесъл оферта на стойност 20 милиона паунда за нападателя на Портсмут и английския национален отбор Джърмейн Дефоу, съобщава "Мирър".

Дефоу е желан от Тотнъм и вчера "шпорите" предложиха 16 млн. паунда на "Помпи" за даго върнат в своите редици.

Нападателят вече обяви намерението си да напусне Портсмут и неговото желание е отново да заиграе в Тотнъм присъединявайки се към доскорошния си мениджър Хари Реднап.   

Желанието на Дефоу да се раздели с настоящия си отбор се засили, след като той започна да получава смъртни заплахи по телефена от феновете на тима, при новината, че ще напусне "Фратън парк".

"Нямам абсолютна никаква представа как те са се сдобили с номера ми, но някои от обажданията бяха направо отвратителни и ме накараха да ми се повдига", сподели Дефоу.