Българинът Тодор Янчев започна като титуляр и игра до 74-та минута при победата на Рандерс над Есбиерг с 3:2 в среща от 16-ия кръг на датското футболно първенство.

Янчев свърши доста работа в средата на терена и създаде няколко чисти положения за нападателите, а в средата на второто полувреме при резултат 3:1 беше тактически заменен от треньора с резервата Расмус Хансен.

И трите гола за победителите отбеляза Джиби Фол, който се разписа в 8-та, в 56-та и в 70-та минута. За гостите от Есбиерг точни бяха Мърси в 14-та минута и Йеспер Бех в последните секунди на двубоя.

С победата Рандерс събра 19 точки и се намира на осмо място в таблицата, но е с мач по-малко. Лидер във временното класиране е Копенхаген с 36 точки, следват Мидтийланд с 33 точки и Одензе с 32 точки.