Българският полузащитник Тодор Янчев реализира първия гол за тима си Рандерс при гостуването на Виборг, загубено с 2:3, в среща от деветия кръг на първенството на Дания по футбол.

Домакините поведоха с 2:0 след два гола на Олесен в 23-ата и 55-ата минута, а 13 минути преди края бившият играч на ЦСКА направи 2:1, реализирайки във втори пореден мач за тима си. Само осем минути по-късно обаче Куаку реализира трето попадение за Виборг и върна двата гола преднина за домакините.

До края на срещата футболистите на Рандерс успяха да вкарат още един гол, дело на Фол секунди преди последния съдийски сигнал, но нямаха сили за нищо повече.

Попадението е второ за Янчев след гола му за победата над Вейле с 2:1 миналата седмица.