Бранителят на Флуминензе Тиаго Силва е несигурен за бъдещето си, независимо от слуховете, че е почти сигурно преминаването му в Интер.
24-годишният защитник се превърна в топ цел на няколко от най-големите европейски отбора. Това са тимовете на Интер, Милан и Челси.
"Все още нищо не е сигурно", заяви пред "Daily Mail" бразилецът.
"Тимовете на Интер, Милан и английския Челси са се свързали с моя агент и са отправили оферти за мен. Ще прегледаме всичко преди да вземем решение", споделя Силва.
Пресата в Италия е залята с новини за сделка между играча и Интер, но на този етап от клуба отричат да са подписали договор с него.
interist
на 04.12.2008 в 08:16:18 #8Stevie G Не е достоен за гранда Ливърпул да отива в Интер който няма КЕШ от векове ---------------------------------------------------------------- като казваш от векове...вие от кога не сте ставали Шампиони на страната си

Tuffata
на 03.12.2008 в 22:31:56 #7Да продължа мисълта на Ларсчо - бате - той Тиаго Силва откакто си тръгна от Ловеч все по-надолу отиваше... ако стигне до Интер или Челси - е тогава вече ще е затънал достатъчно...
Stevie G
на 03.12.2008 в 22:00:55 #6Не е достоен за гранда Ливърпул
да отива в Интер който няма КЕШ от векове
adriano10
на 03.12.2008 в 19:27:27 #5то и в интер да дойде пак има бразилци пък и отгоре на тва това че примерно рони и адри са в двата противоположни тима не им пречи да излезат да си пият заедно
FORZA INTER
maldinesta
на 03.12.2008 в 19:15:27 #4Имаше някакви слухове, че щял да избере Милан заради бразилската колония,но знае ли човек какво може да му скимне на малкото бразилче.
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 03.12.2008 в 19:03:07 #3larscho, Или се ебаваш или си яко некомпетентен

DOCSPACE
на 03.12.2008 в 18:45:49 #2Така е, онзи беше малко по-черен
larscho
на 03.12.2008 в 18:24:01 #1Трябваше да си остане в ЦСКА.