Кристиано Роналдо изуми САЩ с невероятна класа. Португалецът се превърна в  герой на мача на неговия Реал (Мадрид) срещу мексиканския Чивас Гуадалахара, спечелен от „белия балет" с 3:0.

Роналдо наниза хеттрик, а само добрите реакции на вратаря на противниковия тим Луис Мичел  попречиха той да вкара още голове.

Първото попадение падна в 73-та  минута, когато Бензема отлично подаде на бившия носител на „Златната топка", който се промъкна между защитниците и откри резултата със силен шут.

Само три минути по-късно Пепе бе съборен в наказателното поле и главният съдия на мача отсъди дузпа. CR7 застана зад бялата точка и безпогрешно стреля  за 2:0. В 81-вата минута топстрелецът на Реал Мадрид оформи хеттрика си.

Следващата контрола на Реал Мадрид е на 24 юли от 4,00 часа българско време  срещу Филаделфия.