Сиена поиска да привлече бразилския нападател Роналдо.
Самият Роналдо наскоро потвърди, че освен от Манчестър сити и Пари Сен Жермен, към него има интерес и от страна на италиански отбор.
"Бяло-черните" са поканили Роналдо да започне тренировки с отбора. Желанието на ръководителите на Сиена е да привлекат голаджията през зимния трансферен прозорец.
"Ще ни бъде достатъчно дори да поиграе половин сезон за нас. След това той може да премине в друг по-голям клуб. Той може да играе и да се забавлява в нашия клуб за известно време. Това ще е добре за имиджа ни", коментира президентът на Сиена Джовани Ломбарди.
В началото на сезона Роналдо, който се възстановяваше от поредната си контузия остана без отбор. Нападателят вече е възстановен и в момента се готви в родината си, в редиците на Фламенго.
ambro
на 21.10.2008 в 17:23:59 #1Ако му обещаят бира и пържоли на копем да ходи.И без това за нищо не става вече