Тимът на Селтик продължава неубедителното си представяне в контролите от турнето си в Съединените Щати.

Шампионът на Шотландия, чийто играч е капитана на националния отбор по футбол Стилиян Петров, завърши 1:1 с тима на Ню Ингланд Революшън.

Петров бе на терена цял мач, с което мениджърът на Селтик Гордън Стракън даде пореден знак, че държи на играча, и няма да позволи трансфера му в клуб от английската Висша лига, въпреки желанието на Стенли да напусне.

След двубоя мениджърът похвали българина за старанието му в срещата, като коментира че очаква от него още по-качествени игри.

По-близо до крайния успех в срещата бе отборът на Ню Ингланд Революшън, но отлични намеси на вратаря Дейвид Маршал спасиха шотландския тим от загуба.

Първи до гол стигна отборът на Селтик. Десет минути преди края на двубоя новото попълнения Роко Куин се възползва от лошо избита топка от вратаря на американците и вкара.

В последната минута Райън Латам възстанови равенството, след подаване на Джеймс Райли.