Нападателят на младежкия национален отбор Дормушали Саидходжа дебютира за Рандерс при победата като гост с 2:0 над Вейле в среща от 24-ия кръг на датската Суперлига.

Муши влезе на терена в 71-ата минута на мястото на Томас Далгаард, като до края получи жълт картон. Другият българин в състава Тодор Янчев започна сред титулярите и игра до 89-ата минута.

Първото попадение за Рандерс отбеляза Кенет Мьолер Педерсен в 31-ата минута от дузпа. В 54-ата минута Томас Далгаард вкара за 2:0 и донесе трите точки на тима.

Желаният от ЦСКА сенегалски нападател Джиби Фол не игра в срещата заради наказание.

След успеха Рандерс се изкачи на седмо място, като вече има в актива си 30 точки. Лидер продължава да е ФК Копенхаген с 57.