Полузащитникът на Левски Ричард Еромоигбе записа официален дебют за Нигерия при равенството 0:0 в контролата срещу Македония в Скопие снощи.

Ричард се появи на терена след час игра на мястото на Стивън Макинва. Халфът се засече на терена със съотборника си в Левски Дарко Тасевски, който игра цял мач за домакините.

Нигерийците пропуснаха най-чистото положение в мача в 51-ата минута, когато след атака от ляво Уче Икечукву намери Макинва на 5 метра от вратата, но стражът на македонците Петар Милошевски направи феноменало спасяване.

В 16-ата минута пък гол за домакините на Ацо Стойков беше отменен заради засада. Тасевски имаше възможност да донесе победата на тима си, но вратарят Деле Айенугба спаси опасния му удар от 25 метра минута преди края.

В състава на домакините дебютира нападателят на Локомотив (София) Зоран Балдовалиев, който замени на почивката Горан Мазнов. Македония продължава без домакинска победа вече трета година в Скопие.