Кристиан Ериксен се завърна по мечтан начин с фланелката на националния отбор на Дания. Ериксен записва минути за първи път след Европейското първенство, когато получи сърдечен арест, или точно след 282 дни.

Снимка 568219

Дания игра приятелски мач срещу Нидерландия на "Йохан Кройф Арена", а двубоят завърши при резултат 4:2 за "лалетата".

Испания победи Албания с 2:1 в контрола

Испания удари Албания с гол в последната минута

Победният гол падна в 90-а минута

Играчът на Брентфорд получи шанс от треньора си в началото на второто полувреме. Той се появи на терена под бурните аплодисменти на стадиона и му отне само две минути да отбележи гол за 3:2.

В момента, в който топката попадна във вратата на Флекен, всички на стадиона започнаха да празнуват гола.

Четвърт час преди края на двубоя Ериксен бе близо до втория си гол в мача, но уцели страничния стълб на вратата с изстрел от далечна дистанция.