Рандерс с Тодор Янчев и Дормушали Саидходжа загуби с 1:2 домакинството си на Одензе от 29-ия кръг на датската Суперлига.

МушиТитуляр сред избраниците на Ларс Олсен започна бившият халф на ЦСКА, който игра до 85-ата минута. Десетина минути преди края на двубоя на терена се появи и Дормушали Саидходжа (вляво), за който това бе второ участие за мъжкия състав на Рандерс.

Преди няколко дни Муши се отличи с 2 попадения и 3 асистенции при победата на дублиращия отбор на Рандерс с 6:1 над Хернинг и заслужено попадна в групата за двубоя с третия в класирането.

За малкото време на терена срещу Одензе, преотстъпеният от Ботев (Пд) нападател нямаше положение пред вратата на гостите, докато Янчев на два пъти бе близо до гол, но ударите му преминаха край вратата на противника.

След поражението Рандерс заема 7-ото място с 34 т. Лидер продължава да е ФК Копенхаген с 69 т., който е сигурен шампион на Дания. Втори е Мидтиланд с 56, а трети Одензе с 55. На 13 май Рандерс гостува на ФК Копенхаген.