Британският журналист Пиърс Морган коментира поредното силно представяне на Кристиано Роналдо, след като нападателят отбеляза два гола при победата на Ал Наср с 3:0 над Ал-Охдуд в първенството на Саудитска Арабия.
С двата си гола Роналдо достигна до попадения номер 955 и 956 в професионалната си кариера, като отново бе основната фигура за своя отбор. Той се разписа в 32-ата минута и в добавеното време на първата част, а крайното 3:0 бе оформено в самия край на срещата.
След мача Морган изрази възхищението си от постоянството на португалеца.
"Той никога не спира да вкарва. Навсякъде по света, за всеки отбор. Може да се спори кой е най-добрият футболист, но никой не спори за най-великия и най-неуморен голмайстор в историята на играта. Това е Кристиано Роналдо", написа журналистът.
След този успех Ал-Наср продължава с пълен актив от точки и заема първото място в класирането, като поддържа комфортна преднина пред преследвачите си.
n-a-Tpz7xim7
на 28.12.2025 в 11:11:15 #1Марш бе, парццал. Сигурно те еббе Роналдо та му викаш така а?