Отборите на Палестина и Обединените Арабски Емирства завършиха наравно - 1:1 на стадион "Ал Джануб" в Ал Уакра в мач от втория кръг в група "С" на турнира за Купата на Азия.

ОАЕ излязе напред в резултата, след като Али Салех комбинира с Султан Адил, който бе точен в 23-ата минута.

Емирствата останаха с човек по-малко на терена в 37-ата минута, когато Халифа Ал Хамади получи директен червен картон. Палестина получи правото да изпълни дузпа, но Тамер Сеям пропусна възможността. Палестина все пак се добра до изравнителното попадение в 50-ата минута, когато бадер Насер си отбеляза автогол.

След това равенство ОАЕ е лидер в група "С" с актив от 4 точки, докато Палестина е на 3-то място с 1 точка. По-късно ще се изиграе двубоят между Иран и Хонг Конг, който също е част от втория кръг.