Мексиканският Пачука завърши на 5-то място на световното клубно първенство, което се провежда в Абу Даби.

В плейофа за 5-ата позиция „ацтеките" успяха да победят Ал-Вахда след изпълнение на дузпи, а в редовното време двубоят завърши наравно 2:2. Срещата бе много драматична, тъй като мексиканците изоставаха в резултата с 0:2 до 82-ата минута.

Арабите успяха да поведат в резултата минута преди края на първото полувреме, когато се разписа Матар, а след почивката стигнаха и до ново попадение дело на Хамади.

Футболистите на Пачука не се отказаха и стиганаха до гол в 82-ата минута, когато точен бе Цвитанич. В 89-ата минута отново той прати мача в продължения, които не определиха победил.

При изпълнението на дузпи по-точни се оказаха мексиканците и грабнаха успеха с краен резултат 4:2.