Олимпиакос се наложи с 2:1 над Атромитос във финала за Купата на Гърция. Испанецът Давид Фустер вкара с глава в последната минута на продълженията и донесе отличието за тима от Пирея. Купата е 25-ата в историята на Олимпиакос и 15-и дубъл, след като в началото на месеца отборът си гарантира и шампионската титла.

Първият гол във финала снощи падна в 29-ата минута, когато алжирският нападател Рафик Джебур изненада вратаря на Атромитос Шарл-Юбер Итанж с удар извън наказателното поле. Това попадение дойде само четири минути, след като Хосе Чолевас пропусна дузпа.

Атромитос изравни в 76-ата минута, когато удар на Матиас Иглесиас рикошира в Чолевас и топката се оказа неспасяема за бившия страж на Манчестър Юнайтед Рой Керъл, който пази за "червено-белите".Това беше и последният мач на испанеца Ернесто Валверде начело на Олимпиакос, тъй като той бе обявил, че няма поднови двегодишния си договор с клуба.