Манчестър Юнайтед се наложи над Тотнъм в сблъсък от International Champions Cup.

На стадион "Нонку" в Шанхай "червените дяволи" спечелиха с 2:1, след като първи поведоха в резултата.

Това се случи в 21-ата минута, с попадение на Антони Марсиал. Перейра напредна и пусна към Марсиал, който стреля в близкия ъгъл на Гасанига.

Манчестър Юнайтед опитва да надцака конкуренцията за Пепе

"Червените дяволи" търсят подсилване отдясно на атаката

С голяма доза късмет "шпорите" изравниха в 65-ата минута, когато удара на Лукас Моура се отклони в бранител на Юнайтед и заблуди Ромеро.

Иначе Марсиал можеше да открие след само 5 минути игра, но топката се удари в лявата греда на вратата пазена от Гасанига.

Мата смята, че Пол Погба ще остане в Манчестър Юнайтед

"Влиянието му върху всички е изключително добро"

Опасни влизания като цяло не липсваха, като и двата отбора играеха агресивно.

На почивката Солскяер смени целия отбор, а колегата му Почетино направи шест промени. Ерик Байи получи контузия и напусна терена. Бранителят бе изнесен на носилка, а травмата на пръв поглед изглеждаше сериозна. Туанзебе се появи на негово място.

Манчестър Юнайтед договори ас на Лацио

"Червените дяволи" взимат Милинкович-Савич

"Шпорите" стигнаха до изравняване в 65-ата минута. Моура стреля от границата на наказателното поле, топката се отклони в Шоу и заблуди Ромеро.

Десет минути преди края Гомес вкара за 2:1, след асистенция на ветерана Хуан Мата.