Южна Корея и Малайзия завършиха наравно 3:3 в драматичен двубой от група "E" в турнира за Купата на Азия. По този начин Южна Корея завърши на 2-ро място в групата си с актив от 5 точки, докато Малайзия остава последен със само точка в актива си.

Ву-Йон Юн даде аванс на Южна Корея още в 21-ата минута. На старта на второто полувреме Малайзия успя да направи пълен обрат в рамките на 10 минути, след като Файсал Халим възстанови паритета в 51-ата минута, а десет по-късно Ариф Айман бе точен от дузпа.

Корейците успяха да осъществят пълния обрат в края на мача, като първо Канг-Ин Лий възстанови равенството в 83-ата минута, а в четвъртата минута на добавеното време голямата звезда Хюн-Мин Сон бе точен от дузпа. Малайзия обаче бе твърдо решен да не се откаже в преследването на първата си точка на форума, като в 15-ата минута на продължението Пауло Жозуе комбинира с Ромел Моралес, който възстанови равенството дълбоко в добавеното време.

В друг мач, който се изигра по същото време Бахрейн победи Йордания с 1:0. Единственото попадение в мача падна в 34-ата минута, когато Али Мадан комбинира с Юсуф, който реализира единствения гол в мача и по този начин Бахрейн успя да се добере до 2-рото място в класирането. Йордания от своя страна продължава също напред, въпреки че завърши на 3-то място, но е сред четирите най-добри трети тимове.