Мартин Кушев донесе точката на своя клубен тим Амкар (Перм) при равенството 1:1 срещу Ростов в поредния кръг на руската Висша лига.

Българският нападател се разписа броени минути преди края на двубоя, откривайки резултата в полза на гостите, след като се бе появил в игра в 65-та минута на срещата.

Домакините обаче успяха да стигнат до ремито, след като Гогниев изравни в последната минута от даденото от рефера продължение.

Така Амкар пропусна да се изкачи във временното класиране и е едва на 13-та позиция след 24-ия кръг със скромния актив от 28 точки.

Цял мач за тима от Перм изигра и друг българин - Захари Сираков, докато бившият нападател на ЦСКА Евгени Йорданов изгледа двубоя, без да се появи в игра.