Отборът на Злин, воден от бившия треньор на Лудогорец Павел Върба, и Млада Болеслав направиха истинско голово шоу в мач от чешкия елит. Срещата завърши 9:5 за Млада, въпреки че домакините от Злин водеха с 3:1 в 46-ата минута.

Пороят от голове започна в 11-ата минута, когато Даниел Маречек откри за Болеслав. Само за четири минути Злин обърна, а в 46-ата минута домакините вкараха трети гол.

Четири попадения в рамките на 11 минути за гостите направиха резултата 3:5, но Злин се завърна в мача с гол от дузпа в 64-ата минута. До края на двубоя паднаха още цели пет попадения - едно за домакините и още четири за гостите.

Павел Върба: Виктория е много опасен в атака, защитата на ЦСКА ще има много работа