Пари Сен Жермен победи Наполи с 2:1 в приятелски мач за трофея "Акуа Лете Къп", игран на "Сан Паоло" в Неапол. Франският шампион направи пълен обрат след като пръв получи гол в своята врата дело на Гонсало Игуаин в 51-ата минута, но след това Златан Ибрахимович изравни в 55-ата, а Хавиер Пасторе донесе успеха на гостите в 77-ата минута.

Своеобразно завръщане на "Сан Паоло" направиха двама бивши играчи на Наполи - Есекиел Лавеци и Единсон Кавани, които излязоха титуляри за гостите. Уругваецът дори успя да отбележи гол в 8-ата минута, но той не бе признат заради засада.

В 51-ата минута Наполи откри резултата в мача, след като Игуаин направи пробив и стреля, Никола Душес удпя да отрази удара му, но топката отново стигна до аржентинеца, който при втория опит не сгреши - 1:0. Радостта на домакините обаче бе кратка и в 55-ата минута Рафаел изби силен удар по посока на своята врата, но топката попадна право в краката на Ибрахимович, който от близо я прати в мрежата за 1:1.

В 77-ата минута пък Хавиер Пасторе реши всичко в мача с прекрасен гол. Той премина през двама играчи на съперника и отправи неспасяем изстрел под гредата за крайното 1:2.

Наполи - ПСЖ 1:2

1:0 Игуаин (51)
1:1 Ибрахимович (55)
1:2 Пасторе (77)