Отборът на Кашима Антлърс си осигури трета поредна титла във футболното първенство на Япония. В мач от последния 34-ти кръг на първенството тимът спечели с 1:0 срещу Урава Редс и завърши на първо място с 66 точки. Единственото попадение в мача отбеляза Шинзо Короки с глава в 66-ата минута.

На второ място, с две точки по-малко, остана Кавазаки Фронтале. В последния кръг съставът също записа победа - с 3:2 над Кашива Рейсол. Трети в първенството завърши Кашива Рейсол.

На четвърто място с 56 точки остана тимът на Санфрече Хирошима, в който се състезава и българският защитник Илиян Стоянов. 32-годишният Стоянов изигра 23 мача и отбеляза 4 гола в първенството, но пропусна последната част от сезона заради контузия.