Аржентинският нападател Мауро Икарди сътвори нещо много любопитно в мача между Галатасарай и Касъмпаша от турското първенство. "Чим Бом" победи с 4:3, а Икарди бе в центъра на почти всички събития в мача - отбеляза си нелеп автогол, после вкара, после изпусна дузпа и накрая отново отбеляза.

Галатасарай поведе с 1:0 с гол на Мертен в 27-ата минута.

В края на полувремето обаче се случи доста нелепа ситуация от гледната точка на Икради. След изпълнение на ъглов удар и няколко рикошета, топката се удари в крака на нападателя и влезе във вратата на Галатасарай за 1:1.

Само 3 минути след началото на второто полувреме Икарди се реабилитира, като изведе своя тим напред, след като получи пас от Мертенс.

В 57-ата минута Касъмпаша отново изравни. Този път точен бе Кара. След още 20 минути игра домакините изненадващо поведоха в резултата, а точен бе Да Коста.

Стигна се до 81-ата минута, когато Галатасарай получи правото да изпълни дузпа. Икарди застана зад бялата точна, но пропусна.

След 2 минути игра обаче Икарди се реабилитира и успя да изравни за 2:2 след като засече с глава центриране отдясно.

Гостите успяха да стигнат до победата буквално в последната минута, Точен бе Карлос Винисиус, който се появи на терена буквално секунди преди да отбележи.

Все по-упорито пращат Икарди в Реал (Мадрид)